NOVA KUKJA VO ATRAKTIVNO MESTO...
654.321 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.08.2018 09:23

Велес / Велес

Број на соби:

8

Квадратура:

210 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Соларна енергија

Дворна површина:

1100 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2011

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Se prodava nova gradba 2011 kukja vo nas.Recani(10 min do centar peski)Ima pristap so vozilo,traktor ili kamion do kukjata od dva vleza...na dve ulici..Vkupna povrsina 1270m2 i kukja so prizemje,sprat i visoko potkrovje vkupno 210m2.Imoten list,kanalizacija,solar,...
Postoi opcija i zamena za stan so doplata,plakjanje na rati...
Info na 070 33 01 27

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува / Можна е замена од:

Prodavac
Потврден огласувач
070 330 127
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам