1 / 12
Izdavam sobi vo Ohrid
600 МКД
Цената е фиксна
17.03.2023 15:19

Охрид / Охрид

Izdavam sobi vo Ohrid po povolni ceni vo neposredna blizina na avtobuskata stanica.Sobite imaat sopstven vlez,toalet,kujna,vklucen wifi,besplaten parking, 24/7topla voda kablovska TV...Rezervacii moze da se napravat i na booking .com(Mateski private accommodation),viber ili whats app!Povelete ve ocekuvame!

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Toni
15-ti korpus br 16,Ohrid
Потврден огласувач
38978468712
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам