1 / 2
Vrsam prevoz na pesok,sut selidbi i dr uslugi
1 €
08.08.2019 11:14

Гази Баба / Скопје

Vrsam prevoz na pesok tampon kako i isfrlanje na sekakov sut isto i rusime dzidovi vadenje na plocki,kosulici.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
071336540
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам