1 / 2
ИМПЕРИЈА – Продажба на куќа
40.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.06.2022 20:25

Охрид / Охрид

Број на соби:

6

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

охрид

Шифра Д 56/29
Се продава куќа со површина 220м² со катност П+1
Површината на дворното место изнесува 500м².
Куќата се наоѓа на во Лакочереј.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Продажба на куќи

30000 €

ИМПЕРИЈА – Куќа 66м²

53000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам