1 / 6
се издава спарт од кука со посебен влез
1 €
29.06.2020 23:42

Штип / Штип

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Се издава спарт од кука со посебен влез, погоден за 1-2 студенти во близна на центарот во Штип спроти цркавата .Погоден за 1-2 студнти/студентки

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Атанас
Потврден огласувач
077714775
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам