1 / 1
Izrabotka na site vidovi trudovi
500 МКД
Цената не е фиксна
29.01.2023 22:14

Кисела Вода / Скопје

СЕГА СО ДОПОЛНИТЕЛНИ ПОПУСТИ !!!

Нудиме помош при целосна изработка на:
Нудиме помош при изработка на:
Изработка на CV и мотивациони писма
Бизнис планови и сл.
секаков вид на трудови и други текстови за образовни и професионални цели:
-Проектни задачи;
-Семинарски;
-Дипломски;
-Магистерски трудови;
-Специјалистички трудови;
-Докторски дисертации;
-Power Point презентации;
-CV и Мотивационо писмо;
-Изработка на скрипти;
-Подготовка на предавања;
-Преводи Англиски-Македонски јазик и обратно;
-Други услуги за академско, професионално или пак креативно пишување кои ви се потребни.
-Стручни есеи
-Презентации
-Студија на случај (case study)
-Анализи
-Методолошки скици
-Истражување
-Целосно спроведување на анкети и прашалници
-Есеи
-Писмени работи по Македонски и Англиски јазик
-Состави
-Анализа и пишување на секаков вид на проза и поезија
Дополнителни текстови и презентации за основно, средно, високо образование и професионални потреби.

ДОПОЛНИТЕЛНИ ПОНУДИ:
Вршиме learncoaching – помош при полагање – скриптирање и минимизирање на книги и скрипти од секој факултет (ќе содржат само најважната соджина на книгата\скриптата пр. 500 стр. книга на околу 100 стр.)

НАПОМЕНА: Семинарските трудови (како и останатите трудови) не се превземаат од никаква дата база односно истите се изработуваат поединечно за секој клиент. Се изработуваат на дадената тема !

ЦЕНАТА ЗА СЕКОЈА ОД НАВЕДЕНИТЕ УСЛУГИ Е ИНДИВИДУАЛНО И СПОРЕД ДОГОВОР СО КЛИЕНТОТ И ОБЕМОТ НА САМИОТ ТРУД !!!

НАВРЕМЕНА ДОСТАВА И МОЖНОСТ ЗА ЦЕЛОСНА ПРЕГЛЕДНОСТ ВО БИЛО КОЕ ВРЕМЕ ЗА ТЕКОТ НА ПИШУВАЊЕТО !!!

ТРУДОВИТЕ (СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИ, ДИПЛОМСКИ, МАГИСТЕРСКИ ) СЕ ПИШУВААТ ПО СТАНДАРДИ И КЛАСИФИКАЦИИ СПОРЕД ЕКСТ (ECTS) И СО АКАДЕМСКИ СТИЛ НА ПИШУВАЊЕ !!! ПРИ ИЗРАБОТКАТА СЕКОГАШ СЕ КОРИСТАТ РЕЛЕВАНТНИ И ВЕРОДОСТОЈНИ ИЗВОРИ КАКО И ИЗБОРИ ОД БАЗИ ЗА ИСТРАЖУВАЧИ : BASA (види: https://www.base-search.net/ ), GOOGLE SCHOLER (види: https://scholar.google.com/ ), ACADEMIA.EDU И МНОГУ ДРУГИ. ТРУДОВИТЕ СЕ ИЗРАБОТУВААТ ОД ПРОФЕСИОНАЛЦИ И ИСТИТЕ СЕ ЦЕЛОСНО АВТЕНТИЧНИ СО ШТО СЕ ЕЛИМИНИРА СЕКАКВА МОЖНОСТ ЗА ПЛАГИЈАТ !!!

Ве очекуваме вo било кое време 24/7
Контакт : e-mail: odidejadocel@gmail.com
Тел: 075 248-248

Категорија: Услуги, Сервисери / Образование, Едукација / Останато

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
075 248-248
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам