1 / 1
atraktiven plac sproti Avtobuska Stanica Tetovo
240.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.09.2019 12:38

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1333 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava atraktiven plac sproti avtobuskata stanica.
Placot e so dozvola za gradba na komercijalen objekt P+3.

cenata mu e 180 eur za 1m2,odnosno 240.000 eur komplet za celo.

Placot e so lice od 25metri,i dolzina od 56metri.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам