1 / 4
* СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА ВО КУЌА *
По Договор
12.08.2022 13:39

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

2

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Север

Се издава гарсоњера во куќа, во близина на автобуската станица. Поседува: кујна со трпезарија, спална и окупатило.


За повеќе информации контактирајте не на 078/410-775

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Кавадарци-недвижности
Потврден огласувач
078/410-775
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам