MAJSTORI ZA KNAUF I PLOCKI
2 €
03.08.2022 19:24

Охрид / Охрид

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

se raboti komplet enterieri.za ohrid . moze i bez iskustvo.Rabotno vreme 8casa .OGLASOT VAZI SAMO ZA OHRID I POTESNA OKOLINA.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

antonio
Потврден огласувач
072213026
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам