1 / 4
Krapskl srolici so podesuvanje
3.800 МКД
Цената е фиксна
24.04.2019 11:41

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Krapskl srolici so podesuvanje karp zoom.

Категорија: Спортска опрема и активности / Риболов / Справи / Опрема

Се продава од:

Jaxson Sport
Потврден огласувач
078757705
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам