1 / 3
Lozje - Niva so vikendicka - kukja
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.11.2020 07:44

Неготино / Неготино

Квадратура:

4543 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava starto lozje vo Negotinsko so vikendicka na sprat (garaza i edna soba so terasa nad garazata).
Se naogja vo Przdevo mestoto vikano Slatina, pomegju Przdevo(Negotinsko) I Bistrenci.
Za podetalni info na mob: 075 866 123

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

k
Потврден огласувач
075866123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам