1 / 1
Nova Duvalka Stanica za Lemenje
115 €
Цената е фиксна
30.06.2019 15:54

Куманово / Куманово

Prodavam profesionalna Nova Duvalka Stanica za Lemenje na najmoderni elektronski komponenti. Dokolku ne sum vo MK i ne sum dostapen pisete mi mail. Cena 115 Evra - Cena 115 Evra - Cena 115 Evra

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

M
Потврден огласувач
075525933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам