Logo

Citroen Dak Dijana ( Spacek / Dyane) Oldtimer

Број на оглас: 2986494 | Објавен на: 06.04.2020, 15:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: 2 CV

Година: 1980

Гориво: Дизел

Километри: 35000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Цена: 200 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Avtomobilot e nedovrsen proekt za restarvacija.
Motorot e pali vozi.
Gi ima site potrebni delovi, smeneti se gumite napred i nazad.
Poveke informacii na tel: 076-253-186
Cena: 200€ Evra, ima prostor za dogovor.

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Vane

Потврден огласувач