1 / 12
Se prodava kuka vo tetovo / се продава куќа во тетово
175.000 €
Цената не е фиксна
29.06.2020 12:38

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

10

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

120 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

1998

Година на реновирање:

1998

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ul.181

Се продава куќа, приземје, кат и подкровје плус подрум од 90м2 и дворно земјиште 120м2 на улица 181 бр. 43 до ОУ. “Кирил и Методиј„ позади новата џамија во населба “Единство„ - блок 82.

Информации на тел: 070-348-147

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Stevche
Потврден огласувач
071232717
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам