1 / 4
Kontrabas
800 €
Цената не е фиксна
22.01.2020 23:14

Гостивар / Гостивар

Prodavam Kontrabas, servisiran vo Austria. Ima i rezervni zici, i gudalo!
072 272 444

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Се продава од:

Ebrar
Потврден огласувач
072272444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам