1 / 8
Skali drveni oblogi za stepenici / skali
1.000 МКД
15.05.2022 14:04

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Izrabotuvame po vasi dimenzii drveni oblogi za skali od masivno drvo Buka,Orev ili Dab. Prosek 4-5cm debelina.

Primer: skalnik 100cm x 30cm so debelina 4cm
Bukovo drvo 1500den
Camovo drvo 1000den
Oreovo drvo 2500den

Za po detalno kontaktirajte ne...
"Mebel Naumov"

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Останато

Се продава од:

Mebel Naumov
Industriska zona Veles
Потврден огласувач
078518840
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам