Barame cimerka
250 €
16.08.2018 21:30

Скопје Центар / Скопје

Nie sme tri, barame cetvrta cimerka za stan vo Kapistec- Centar.Za poveke info pisete mi.

Категорија: Недвижности / Цимер / ка

Се продава од:

monika
Потврден огласувач
078536529
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам