1 / 12
КУЌА КАЈ ЧИФТЕ-ФУРНИ
140.000 €
Цената е фиксна
06.07.2022 09:31

Битола / Битола

Број на соби:

9

Квадратура:

240 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

75 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 3 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Куќата е нова градба со бетонско-армирана конструкција, цврста градба, со квалитетни материјали. Куќата има високо приземје, кат и поткровје со идентичен распоред на просторот со квадратура секој поединечно по 80м2, односно со вкупна стамбена површина од 240м2. На секој кат распоредени се кујна, трпезарија, дневна соба, купатило, плус посебно wc, две спални соби и балкон. Куќата на сутерен има и големи подрумски простории. Во дворната површина од 75м2 има плус гаража од 40м2 и помошни објекти од 12м2. Куќата е источна ориентација и е повлечена од главната прометна улица со добар пристап.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности ИТОН-БС
Ул.Климент Охридски 35/1 Пелагонка 2
Потврден огласувач
071/56 33 85
075/24 11 02
Испрати Е-маил до огласувачот

КУЌА ВО ЦЕНТАР СО ДВОР од 285 m2

170000 €

КУЌА ЦЕНТРАЛНО ГРАДСКО ПОДРАЧЈЕ

32000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам