1 / 5
KORG TRITON SAMPLER
450 €
28.07.2022 10:44

Шуто Оризари / Скопје

Sintisajzerot e vo Odlicna sostojba od stranstvo donesen,Ne e sviren po svadbi i slično,za domašna upotreba i ne e mnogu upotreben.za poveke inf.na tel.076 553 572

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

Orce
Потврден огласувач
076553572
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам