1 / 6
Technics KN3000 Arandzer
450 €
09.01.2023 13:20

Шуто Оризари / Скопје

Sintisajzerot e vo Odlicna sostojna od stranstvo donesen,Arandzer so moznost za programirajne so Ritmovi.za inf.na tel.070 330 773

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

Orce
Потврден огласувач
070330773
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам