1 / 12
MERCEDES C 220 CDI 170 ks. 2008 god.
9.500 €
Цената не е фиксна
08.06.2022 07:05

Делчево / Делчево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MERCEDES C 220 CDI 170 ks. 2008 god..

So mnogu oprema i mnogu socuvan plateni se site davacki do registracija..So
novi letni michelin gumi..

Telefon za kontakt: 071-555-599‬..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Polovni avtomobili
Потврден огласувач
071555599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам