1 / 7
VW Passat 1.8T
4.200 €
Цената е фиксна
17.08.2018 21:38

Брвеница / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2004

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2019

Сила на моторот:

111 kw / 151 ks

Se prodava VW Passat 1.8T 2004 godina benzin/plin so atest,vgradeni folii so atest i 4 novi gumi.
Za povekje info javete se na brojot
078340081
-------------------------------------------------------

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
078340081
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам