1 / 1
NOV USB INTERNET STIK ODLICEN ZA VASIOT LAPTOP
500 МКД
18.08.2018 06:12

Скопје Центар / Скопје

Prodavam NOV USB INTERNET STIK HUAWEI .ODLICEN ZA VASIOT LAPTOP ILI PC KADE STO NEMA INTERNET.KUPEN E 35 evra GO PRODAVAM ZA 500den
Contakt 077606227

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / USB Производи и Мемориски Картички

Се продава од:

pero
Потврден огласувач
077606227
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам