1 / 6
Ford Fiesta 1.8 D
1 €
18.08.2018 09:33

Гостивар / Гостивар

Se prodava motor i drugi karoseriski delovi za Ford Fiesta 1.8 D 2001 god. Motorot e vo odlicna sostojba. Za poveke informacii javete se na 071-530-717

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Buli
Потврден огласувач
071530717
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам