1 / 10
Ram memori DDR2 i DDR3
100 МКД
05.11.2018 23:03

Шуто Оризари / Скопје

ram memori za lap top ispravni moze da se proba na lice mesto
DDR2 : 1GB = 150 den
DDR3 : 2GB = 400 den
a site da se zemat moze za 1800 den

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / РАМ Меморија

Се продава / Можна е замена од:

Delovi za pc
Потврден огласувач
078332424
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам