1 / 4
RACNO IZRABOTEN CARSAV NOV PLETEN I VEZEN POVOLNO
3.000 МКД
29.10.2018 12:18

Карпош / Скопје

Racno izraboten, kombinacija pleten i vezen carsav za na masa nov neupotrebuvan,mnogu kvalitetno izraboten preubav
Dimenzii 110 x110cm
Cena 6000

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
077620699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам