na odlicna lokacija
По Договор
19.08.2018 21:19

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3,5

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

1980

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

saraevska 48 b Veles

se prodava kuka na ul saraevska 48b sprema bolnicata kukata e na eden sprat moze i izgradba na vtor sprat

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

karolina naumoska
Потврден огласувач
078403471
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам