1 / 1
Plac vo industriska zona-GORICA
14 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.08.2018 10:16

Виница / Виница

Квадратура:

3232 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam urbaniziran plac na vlezot vo Vinica-GORICA so povrsina 3232 m2,od koi markica na 1400 m2 P+2.Parcela broj 3718,imoten list 84947.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
071331066
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам