1 / 3
CODE A PHONE
500 МКД
15.06.2020 13:02

Скопје Центар / Скопје

Се продава телефон статичен функционален многу малку употребуван

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Телефони

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
071206196
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам