1 / 1
Распродажба на ЛЕД ПАНЕЛИ во ТЕХНОМАК !!!
180 МКД
Цената е фиксна
19.05.2020 16:38

Битола / Битола

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА НА вградни ЛЕД ПАНЕЛИ во ТЕХНОМАК ИНЖЕНЕРИНГ !!!
Акцијата трае до 31.08.2018 или до исцрпување на залихи !!!
Погледнете ги и останатите многубројни намаленија на нашата ФБ страна
https://www.facebook.com/TehnomakInzenering/

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

ТЕХНОМАК ИНЖЕНЕРИНГ
Потврден огласувач
076777123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам