1 / 6
БАМБУС ЗАВЕСИ ЗА ПРОЗОРИ И БАЛКОНИ!
400 МКД
01.07.2022 15:19

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

⤵️НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО МАКЕДОНИЈА⤵️
🏠Завеса Бамбус за прозори и балкони🏠

️60×120cm=400 Денари
️60×180cm=450 Денари
️70×120cm=500 Денари
70×180cm=650 Денари
️80×120cm=600 Денари
️️80×180cm=750Денари
️90×120cm=700 Денари
️90×180cm=900 Денари
100×120cm=950Денари
100×180cm=1100Денари
️120×120cm=1150Денари
️120×180cm=1250 Денари
150×120cm=1350Денари
️150×180cm=1550 Денари
180×180cm=1800Денари
200×200cm=2000Денари

📳Контакт тел: 075 376 990
075 376 990
075 376 990
075 376 990
075 376 990

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Останато

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
075000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам