1 / 5
New house for rent
1 €
24.06.2022 10:55

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

4

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2012

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Gevgelija

New house for rent in central part of Gevgelija It has 3 bedrooms 2 bathrooms and kitchen with salon.New furniture air conditioners ect No pets frendly.(animals) Prize after viewing

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

zoki
Потврден огласувач
075555629
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам