1 / 7
Krapska oprema
1 €
21.08.2018 11:58

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Parabolici francuski kaperlan.
Dve trski 3.6 m 3L
1 trska 3.9 m 3.5L
1trska 4.2m 3.75L
Masinki dve daiwa black widow I crivit so freespool
Rod pod spro

Категорија: Спортска опрема и активности / Риболов / Останато

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075222727
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам