1 / 6
fiat panda 4x4 bez dokumentui
750 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.08.2018 13:14

Македонски Брод

Марка:

Fiat

Модел:

Panda

Година:

1990

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2018

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

vo ispravna sosotojba pali vozi 4x4 bez dokumenti
telefonski broj 078 280 335

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

aco
Потврден огласувач
078280335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам