1 / 10
Zmaj 132 kombajn
3.300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.02.2019 22:28

Демир Хисар

kombajnot e vo ispravna sostojba spremen za zetva, ima nov motor, smeneto novo sito nov ladnjak so shiroki dupki shansi nema za da zagree vredi da se vidi
novi kaisi, novi filtri, nova kosa, dojdi vidi probaj pa odluci se :)

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
072257619
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам