1 / 5
Mobilen Nokia 220 RM-970, LG GB220 preklop, Samsung GT-E1170
300 МКД
27.01.2023 12:18

Битола / Битола

Марка:

Alcatel

Модел:

1013X

Боја:

Black

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Motorola E398 - 150 den. Alcatel Onetouch 891 (tac, Windows) - 300 den. i Samsung SGH-E250 (lizgac) - 300 den. Dobro socuvani so originalni polnaci i baterii. Kontakt: 075/523-732 - Viktor.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Dane
Потврден огласувач
075588339
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам