1 / 4
Restoran pod naem
1 €
21.08.2018 21:13

Илинден / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se izdava pod naem opremen vo blizina na hotel Belvi,opstina Ilinden.Poveke info na 075246625.

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од: Претпријатие

kinzor
Потврден огласувач
075246625
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам