1 / 7
ASKONA
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.04.2022 18:32

Битола / Битола

Prodavam polovni delovi od Askona...
Predna I zadna hauba...
Motor na delovi....
Radilica bregasta......
Letva za volan
Branici predni I zadni...
Lajsni za vrati...
Lamela so potisna I dr...
Komplet mehanizam so motorce za brisaci
Tel. 075 863 009

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075863009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам