1 / 11
Izdavam stan vo skopje topansko pole ul.Metodia mitevski 64m
По Договор
05.04.2022 17:27

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

64 m²

Греење:

Струја

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

Ul.Metodia Mitevski

Izdavam stan pod kiria vo topansko pole ul .metodia mitevski blisku super marketot princ , Kompletno renoviran i opremen so nov mebel 64m2 so 3 balkona so parking za kola i dr,
Park za deca pred zgradata udoben za zivenje.
Samo na Tel: 071-553-111
: 070-712-005

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Auto plac DONCHE
Потврден огласувач
071553111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам