1 / 12
Opel Vektra pali vozi vo TOP sostojba
1.100 €
Цената е фиксна
22.08.2018 22:04

Валандово

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2018

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Se prodava Opel Vektra vo super sostojba pali vozi i registirana do noemvri i pominata na tehnicki vo bugarija.Ja prodavam poradi zaminuvanje vo stranstvo poveke imformacii na tel.075322745(Vasko)

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
075322745
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам