1 / 10
se izdava nov stan-apartman 55m2,vo centar na Ohrid
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.09.2022 17:07

Охрид / Охрид

aprtmanot se naoga blisku do centarot (pozadi skalestata zgrada) raspolaga so dve dvokreveni sobi,kompletna kujna,kupatilo,terasa,parking,vi-fi,kablovska televizija...076 210 460 lice za kontakt TATJANA..

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Tanja
Потврден огласувач
076210460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам