1 / 3
Fax masina Canon laser
1.000 МКД
Цената не е фиксна
31.01.2019 13:06

Карпош / Скопје

Se prodava fax masina laser- model Canon L250
Faksot raboti odlicno.

Lice za kontakt
Mario 078 712 841

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Факсови

Се продава од:

Марио
Потврден огласувач
078712841
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам