1 / 2
dukan na glavnata ulica
По Договор
10.03.2022 15:46

Неготино / Неготино

Квадратура:

16 m²

Греење:

Друго

se izdava dukan na glavnata ulica M.Tito br 43

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

viluskar
Потврден огласувач
070483788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам