1 / 3
Izdavam stan vo centarot na Ohrid
По Договор
17.08.2022 21:54

Охрид / Охрид

Број на соби:

1

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

Kiril i Metodij Br.7

Izdavam garsoniera vo centarot na Ohrid kaj cinarot, do pazarot, cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Ace Despotovski
Потврден огласувач
075 236 730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам