1 / 6
PRIKOLKA NOSIVOST15.5T
2.350 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.03.2021 07:42

Гевгелија / Гевгелија

KOMPLETNO ISPRAVNA, ISTECENA REGISTRACIJA

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

slobodan
Потврден огласувач
071610735//// 074 604 151
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам