prodazba na aronija na golemo i malo
70 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.08.2018 09:47

Гази Баба / Скопје

se prodava aronija za pravenje sokovi, marmalad za direktno konzumiranje itn..

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Gjorgi
Потврден огласувач
078316483
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам