1 / 4
Se prodava kukja
85.000 €
04.03.2022 08:41

Виница / Виница

Број на соби:

10

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2007

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Goce delcev bb

Se prodava kukja na 3 sprata. 1 vednas vseliv 2 i 3 sprat potrebno e malo vlozuvanje

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071213232
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам