Plac vo nas.Srljava
4.000 €
Цената е фиксна
14.07.2022 11:10

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

422 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava pac vo naselba srjava so 28 bora
Placot e 1/1 so ulica do samoto mesto
Za povise onformacii na tel.
Ve molam za Kontakt samo na viber na ovoj broj 072/275-168

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

cile
Потврден огласувач
072275168
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам