1 / 3
Krsenje na LESNICI !!! (Кршење на лешници).
20 МКД
Цената е фиксна
16.12.2021 09:11

Прилеп / Прилеп

Вршам кршење на лешници и веење .
ЦЕНА: 20ден од КГ.

Информации исклучиво на овој
тел: 075 307 597 ДРАГАН.

Категорија: Храна и готвење / Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
078257052
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам