1 / 2
Silver Royal SOLINGEN PRIOR EXCLUSIVE Cooking set
14.950 МКД
Цената не е фиксна
04.12.2022 18:44

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Високо квалитетни тенџерина за готвење од Германско производство со 30 годишна гаранција и сертификат за квалитет, комлетот содржи 16 парчина
за различна употреба и исте се нови неотворени и имам два исти комлети.

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Есцајг/Росфрај/Тефлон

Се продава од:

ACE
Потврден огласувач
071567111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам